22 липня відбудеться відкрите тренування збірної України на Іграх Воїнів (Warrior Games) з баскетболу на візках

22 липня о 10:00 на території СДЮШОР №5 ім. М. І. Говорунова, що у місті Дніпро, відбудеться відкрите тренування з баскетболу на візках збірної України Ігор Воїнів (Warrior Games).

       На початку відкритого тренування членів команди привітають голова Дніпропетровської обласної адміністрації Валентин Резніченко, Голова Дніпропетровської обласної Ради Микола Лукашук, Дніпровський міський голова Борис Філатов, а також представники Організаційного комітету Ігор Воїнів (Warrior Games) – директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» Оксана Горбач і директор Благодійного фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.

      Під час відкритого тренування  Президент баскетбольного клубу “Дніпро” Валерій Кондратьєв вручить членам української ветеранської збірної форму для тренувань.

     Журналісти та гості відкритого тренування зможуть поспілкуватись і з самими учасниками національної збірної та подивитися процес тренувань нового для України види спорту. Адже баскетбол на візках – це дисципліна, в якій українські ветерани виступатимуть вперше.

     Баскетбол на візках – один з найвидовищніших видів спорту із програми Warrior Games. Це командний вид, який згуртовує ветеранів і дозволяє в прямому сенсі відчувати плече побратима.  Хоча у кожного члена української збірної є один або кілька основних видів спорту, в баскетболі на візках вони демонструють досить високий результат і можуть претендувати на п’єдестал.

Розклад заходу:

Збір на локації та початок реєстрації медіа — 09:30

Офіційна частина з церемонією вручення форми для тренувань — 10:00

Початок тренувань — 10:15

Локація збору — м.Дніпро, вул. Н.Алексєєнко, 114 СДЮШОР №5 ім. Говорунова