ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ WARRIOR GAMES

З 22 березня по 30 травня 2021 року проходитиме відбір учасників збірної України Warrior Games, яка представить нашу державу на міжнародних змаганнях Ігри Воїнів (Warrior Games), що пройдуть 12-22 вересня 2021 року у м. Орландо, США. Більше інформації про Ігри Воїнів знайдіть у розділі «Про Warrior Games».
У 2021 році до української збірної увійде 40 учасників бойових дій, які отримали травми, поранення, захворювання в результаті виконання службових обов’язків в зоні бойових дій:
      ✓ 20 учасників національної збірної України на Іграх Нескорених у Гаазі у 2022 році
      ✓ 20 учасників бойових дій, що відповідають критеріям, оголошених організаційним комітетом Warrior Games, та які пройшли національний відбір.
Реєстрація учасників відбору триватиме з 22 березня по 30 квітня на сайті warriorgames.in.ua. Національний відбір учасників збірної Warrior Games відбудеться в рамках Фестивалю «Звитяга Нескорених», 15-16 травня 2021 року, організованого за сприяння Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
Склад збірної України на Warrior Games 2021 буде оголошено 31 травня 2021 року відбірковою комісією в межах публічного заходу у присутності преси та учасників ветеранської спільноти.
 
 
СПОРТИВНІ ДИСЦИПЛІНИ ВІДБОРУ

У 2021 році відбір учасників збірної Warrior Games відбуватиметься у таких дисциплінах: біг (100 м, 400 м, 1500 м), штовхання ядра, пауерліфтинг (жим лежачи), веслування на тренажері (1 хв, 4 хв), стрільба з лука, кульова стрільба, плавання (дистанції: 50 м, 100м, дисципліни: вільний стиль, брас, кріль, на спині), велоспорт (індивідуальна гонка), баскетбол на візках, волейбол сидячи.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІДБОРІ

Взяти участь у відборі до збірної України у 2021 році мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

У відборі можуть взяти участь особи без досвіду спортивних змагань. Члени збірних Ігор Нескорених 2017, 2018 року можуть взяти участь у спортивних змаганнях та претендувати на місце у складі національної команди Warrior Games 2021 року на загальних засадах.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ У ВІДБОРІ 2021 РОКУ

•  Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

•  Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

•  Копія висновку військово-лікарської комісії, висновку МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;

•  Довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;

•  Паспорт та фотографія в повний зріст.

 
 
КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

КРИТЕРІЙ

ВАГА

1

Спортивний результат
Кандидат повинен показати бажання опанувати спорт, в якому бажає змагатись, та хотіти показати найкращий свій результати у ньому.

50%

2

Реабілітація
Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Warrior Games? Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?

30%

3

Спортивна етика
Кандидат повинен гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами, а також у стосунках з іншими учасниками змагань.

10%

4

Ставлення
Кандидат повинен продемонструвати конструктивний підхід до тренувань, бути дисциплінованим, брати відповідальність за результат, демонструвати бажання підтримувати ветеранів, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, мати позитивний погляд на особистий розвиток, демонструвати інтерес у покращенні спортивних показників.

10%

ГРАФІК ВІДБОРУ ДО ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ WARRIOR GAMES 2021

ДАТА

КРИТЕРІЙ

22 березня – 30 квітня 2021

Реєстрація учасників на сайті warriorgames.in.ua

14 травня 2021

Приїзд учасників на національний відбір до м. Київ для проходження категоризації та інтерв’ю

15-16 травня 2021

Національний відбір до збірної України на Warrior Games 2021 в межах Фестивалю «Звитяга Нескорених» у м. Київ

17-30 травня 2021

Засідання Комісії по відбору членів збірної України Warrior Games 2021

31 травня 2021

Офіційне оголошення складу збірної України Warrior Games 2021

 
 
ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ УЧАСТІ У ВІДБОРАХ ДО ЗБІРНОЇ WARRIOR GAMES 2021

КРОК №1. РЕЄСТРАЦІЯ

•  Ознайомтесь з положенням про національний відбір до Warrior Games ()

•  Пройдіть реєстрацію на національний відбір: заповніть усі поля та завантажте документи, що підтверджують набуття травми, захворювання чи поранення в зоні бойових дій відповідно до списку документів вище.
•  Після реєстрації учасника, організаційний комітет перевірить надані документи, та призначить попередню категорію для участі у змаганнях. Кожен зареєстрований учасник отримає лист від організаційного комітету з наступними кроками щодо участі в змаганнях.

КРОК №2. ПІДГОТОВКА ДО ЗМАГАНЬ

•  Пройдіть функціональну діагностику у закладі спортивної медицини у вашому місті\області для отримання довідки від лікаря спортивної медицини про допуск до змагань
•  Розпочніть спортивну підготовку до змагань. Якщо ви тільки починаєте займатись видом спорту, рекомендуємо, для початку ознайомтесь з відео, які демонструють техніку виконання окремих вправ в межах дисциплін, що включені у програму відбору. Навіть якщо ви ніколи не займались певним видом спорту до відбору, ви можете взяти участь у національних змаганнях і потрапити у збірну. Обирайте види спорту, які вам до душі, тренуйтесь та приходьте на змагання.

•  підпишіться на групу Warrior Games Team Ukraine у Facebook  для отримання регулярних новин щодо організації відбору.

 

КРОК №3. ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВІДБОРУ

•  14 травня 2021 року вам необхідно бути у м. Київ для проходження категоризації та інтерв’ювання. Деталі щодо адреси проходження категоризації, інтерв’ю та ін будуть надані індивідуально.

•  Візьміть участь у змаганнях в межах фестивалю «Звитяга Нескорених», що відбудеться 15-16 травня року у м. Київ.

КРОК 4. ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ 

•  31 травня 2021 заходьте на сторінку Warrior Games Team Ukraine для онлайн-участі у оголошенні результатів відбору до національної збірної України на Warrior Games.

У випадку запитань пишіть на пошту team@invictusgames.in.ua.

Результати національних змагань в рамках відбору до збірної