Warrior Games розширюють спортивну програму: українські ветерани змагатимуться в гольфі вже цієї весни

        Перелік дисциплін Warrior Games поповниться гольфом – новим для українських ветеранів видом спорту, в якому учасники української збірної виступатимуть на Warrior Games (Іграх Воїнів), міжнародних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів, що відбудуться 12-22 вересня 2021 року у Орландо, США. Таке рішення було офіційно ухвалено 14 квітня під час підписання Меморандуму про взаємодію між Всеукраїнською федерацією гольфу та організаційним комітетом Ігор Воїнів в Україні – Міністерством у справах ветеранів України, Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» та Фондом «Повернись живим». 

        Першим кроком стратегічного партнерства стане проведення  Всеукраїнського турніру з гольфу серед учасників бойових дій в рамках відбору до збірної України Warrior Games. Реєстрація учасників розпочнеться одразу після підписання Меморандуму та триватиме до 30 квітня на сайті Warrior Games.

        Для популяризації гольфу серед поранених учасників бойових дій, Всеукраїнська федерація гольфу запрошує на турнір як досвідчених гравців, так і новачків.  З огляду на питання безпеки до участі в самому турнірі будуть допущені лише ті, хто пройдуть принаймні базову підготовку, – саме тому Всеукраїнська федерація гольфу організовує спеціальні тренування з гольфу в рамках підготовки до турніру. Тренування будуть проходити в гольф клубах Києва, Львова та Харкова.

Усі учасники турніру, яким потрібна підготовка з гольфу, повинні звернутись у такі клуби:
Київ

  • ГК Межигір’я, Київської обл., Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Івана Франка 19

Львів

  • ГК Едем, Львівська обл., Перемишлянський район, с. Стрілки

Харків

  • ГК Суперіор, м. Харків, пр. Академіка Курчатова, 1-А

Контактна особа: Ольга Блохіна +38(050) 911 00 61

Запитання щодо порядку проведення турніру буде оприлюднено на сайті та сторінці Warrior Games у Facebook.  

        Всеукраїнський турнір з гольфу серед учасників бойових дій в рамках відбору до збірної України Warrior Games відбудеться в травні місяці. Серед переможців турніру відбірковою комісією Ігор Воїнів буде визначено учасників бойових дій, які потраплять у збірну Warrior Games і вперше представлять українських ветеранів на міжнародних змаганнях з гольфу.

        Після завершення змагань Всеукраїнська федерація гольфу продовжить підтримувати учасників бойових дій – поранені військовослужбовці та ветерани зможуть опановувати та вдосконалювати навички гри в гольф  в гольф клубах України на пільгових умовах.